Rozdrabniacz do bloków mięsa mrożonego Magurit Starcutter
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Krajalnice / Gilotyny do mięsa mrożonego |
| Wysokość | 1360 mm |
| Szerokość | 1400 mm |
| Długość | 2100 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 17 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Wymiary komory | 820 x 600 mm |
Zapytaj o to urządzenie
