Prasa kanałowa Hunkeler Systeme AG HSM AK 12-600
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Pakowaczki |
| Wysokość | 1900 mm |
| Szerokość | 1400 mm |
| Długość | 2150 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 7,5 kW |
| Główny materiał | Stal ocynkowana |
Opis
Prasa kanałowa Hunkeler Systeme AG,
Model:, HSM AK 12-600,
Nacisk: 16 ton,
Zasilanie 380 V, 50 Hz, 7,5 kW,
Wymiary całkowite:
2150 mm x 1400 mm x 1900 mm,
2900 mm x 1300 mm x 1850 mm,
1200 mm x 900 mm x 1200 mm
1600 mm x 400 mm x 350 mm.
Zapytaj o to urządzenie
