Pojemnik z mieszaniem i chłodzeniem Etscheid RT 1680/1650
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 1200 mm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Długość | 1500 mm |
| Pojemność | 1650 l |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Okrągły zbiornik umożliwia chłodzenie i przechowywanie mleka nawet na niewielkiej powierzchni. Domyślnie cała podłoga jest zaprojektowana jako powierzchnia parownika.
Agregat i myjka w zestawie .
Specyfikacja :
Producent : Etscheid
Model : RT 1680/1650
Typ : Pojemnik z chłodzeniem
Wymiary : 1200 x 1500 x 1500 ( mm )
Pojemność : 1650 l
Zasilanie : 400V 50Hz 3N
Materiał : Stal nierdzewna
Zapytaj o to urządzenie
