Piła taśmowa Kolbe 084/B/T/L
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Ubojnie i wyposażenie |
| Rodzaj | Piły / Cęgi |
| Wysokość | 1850 mm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Długość | 850 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wymiary stołu i maksymalna wysokość produktu | 1500 х 850, 430 х 530 mm |
| Typ piły | Taśmowa |
Zapytaj o to urządzenie
