Piła taśmowa Bernos Berba 2
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Ubojnie i wyposażenie |
| Rodzaj | Piły / Cęgi |
| Wysokość | 1850 mm |
| Szerokość | 1470 mm |
| Długość | 700 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 2.2 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ piły | Taśmowa |
Zapytaj o to urządzenie
