Piła tarczowa Freund ZKM75-07
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Ubojnie i wyposażenie |
| Rodzaj | Piły / Cęgi |
| Wysokość | 2000 mm |
| Szerokość | 1300 mm |
| Długość | 1500 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ piły | Tarczowa |
Opis
Średnica piły : 750 mm
Zapytaj o to urządzenie
