Piła Reich
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Ubojnie i wyposażenie |
| Rodzaj | Piły / Cęgi |
| Wysokość | 1600 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Długość | 700 mm |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | dostępne na magazynie |
| Typ piły | Taśmowa |
| Wymiary stołu i maksymalna wysokość produktu | 330 mm |
Zapytaj o to urządzenie
