Piła do kości krzyzowych Slahoma BBC 1250
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Ubojnie i wyposażenie |
| Rodzaj | Piły / Cęgi |
| Wysokość | 1400 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Długość | 1500 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 1.6 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Typ piły | Taśmowa |
Zapytaj o to urządzenie
