Piekarnik Neff
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Piekarniki konwekcyjno - parowe / Piece do pizzy |
| Wysokość | 750 mm |
| Szerokość | 850 mm |
| Długość | 700 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 9 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Ilość komór | 1 szt |
| Ilość półek GN | 9 GN (530 mm x 325 mm) |
| Maksymalna temperatura | 300 C |
Opis
Piekarnik firmy NEFF zasilany elektrycznie o łącznej mocy 9kW.
Urządzenie posiada 9 półek GN o wymiarze 530x325 ( mm ). NEFF to piekarnik który spełni
wymagania każdego kucharza. Sterowany jest analogowo.
Specyfikacja:
Producent: NEFF
Typ: Piekarnik konwekcyjno-parowy
Wymiary: 750 x 850 x 700 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Moc: 9 kW
Maksymalna temperatura: 300°C
Ilość półek GN: 9 ( 530x325 mm)
Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
