Piekarnik Beer EDE 10-11
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Piekarniki konwekcyjno - parowe / Piece do pizzy |
| Wysokość | 1850 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Długość | 950 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 14 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Ilość półek GN | 10 GN (530 mm x 325 mm) |
| Zasilanie | Elektryczne |
Opis
Piekarnik BEER EDE 10-11 jest zasilany elektrycznie i pracuje z mocą 14kW.
Urządzenie dysponuje 10-cioma półkami GN o wymiarach 530x325 (mm).
Urządzenia, takie jak piekarniki konwekcyjno parowy są niezbędę i szeroko wykorzystywane w zapleczach kuchennych i piekarniczych. Prezentowany model jest wyposażony także w garownię, co zwiększa jego funkcjonalność.
Specyfikacja:
Producent: BEER
Model: EDE 10-11
Typ: Piec konwekcyjno-parowy / piec do pizzy
Wymiary : 1850 x 800 x 950 ( mm )
Moc : 14 kW
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Ilość półek GN: 10 ( 530x325 mm )
Materiał : Stal nierdzewna
Zapytaj o to urządzenie
