Piec z szamotem na 3 komory Basag
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Piekarniki konwekcyjno - parowe / Piece do pizzy |
| Wysokość | 1750 mm |
| Szerokość | 960 mm |
| Długość | 1150 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 6 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Ilość komór | 3 szt |
Opis
Piec konwekcyjno-parowy który powinien być wyposażeniem każdej profesjonalnej kuchni.
Urządzenie posiada trzy niezależne od siebie komory pieczenia. Urządzenie wyposażone w garownię o pojemności czterech półek. Urządzeniem steruje elektroniczny programator gdzie monitorujemy min. czas i temperaturę. Komory pieczenia działają niezależnie i możemy je wykorzystać do pieczenia np: pizzy, bułeczek itp produktów piekarniczych.
Specyfikacja:
Marka: BASAG
Typ: Piekarnik konwekcyjno-parowy / piec do pizzy
Wymiary: 1750 x 960 x 1150 ( mm )
Wymiary podziałów: 700 x 540 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Ilość komór: 3
Garownia: 4 półki
Piekarnik: 5 półek
Zapytaj o to urządzenie
