Piec Wiesheu G10K
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Piekarniki konwekcyjno - parowe / Piece do pizzy |
| Wysokość | 2300 mm |
| Szerokość | 950 mm |
| Długość | 900 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 20 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Ilość półek GN | 4 GN (530 mm x 325 mm) |
Zapytaj o to urządzenie
