Piec Wiesheu EBO 1-64
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Piekarniki konwekcyjno - parowe / Piece do pizzy |
| Wysokość | 2350 mm |
| Szerokość | 960 mm |
| Długość | 1000 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Ilość komór | 3 szt |
| Ilość półek GN | 600x400 GN (530 mm x 325 mm) |
Opis
Modułowy piec piekarniczo - cukierniczy firmy WIESHEU jest klasycznym urządzeniem z nowoczesnymi rozwiązaniami pośród liderów na rynku. Piece firmy WIESHEU są elastyczne i energooszczędne. Jest to idealne rozwiązanie bez którego żadna piekania nie może się obejść.
Przy niskich kosztach eksploatacji możemy uzyskać wysoki wynik poprzez wydajność pieca firmy WIESHEU. Prezentowany egzemplarz to EBO 1-64 który posiada 3 systemy do pieczenia pizzy, 1 uniwersalny system konwektorowy trzy półkowy np: do wypieku pieczywa oraz 1 system zwany garownią. Piec wypełniony jest cegłą szamotową.
Specyfikacja:
Marka: WIESHEU
Model: EBO 1-64
Typ: Piekarnik komorowy / piece do pizzy
Wymiary: 2350 x 960 x 1000 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Ilość półek piekarnika: 3
Ilość półek w garowni: 10
Wymiary półek: 600 x 400 mm
Materiał: Stal nierdzewna
