Piec do pizzy Miwe
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Piekarniki konwekcyjno - parowe / Piece do pizzy |
| Wysokość | 500 mm |
| Szerokość | 1600 mm |
| Długość | 1350 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 17.2 kW |
Opis
Komora: 1220 x 900 x 200 mm
Zapytaj o to urządzenie
