Patelnia Berief 08140
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Kotły warzelne / Patelnie |
| Wysokość | 1600 mm |
| Szerokość | 950 mm |
| Długość | 2000 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 25 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Misa | Uchylna nierdzewna |
| Wymiary zbiornika | 1250 mm x 650 mm x 160 mm (Gł. mm x Szer. mm x Dł. mm) |
Zapytaj o to urządzenie
