Pakowaczka pionowa Esse Gi F 700 Syncro/sr
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Pakowaczki |
| Wysokość | 2000 mm |
| Szerokość | 1250 mm |
| Długość | 2600 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 11 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Zasilanie | Elektryczne |
| System pakowania | Automatyczny |
Opis
Pionowa maszyna do pakowania, napełniania i zamykania worków Esse Gi Packaging Systems, model: F 700 SYNCRO/SP, 400 V, 3 ph, 50 Hz, 11 kVa, wymiary rury: 40 mm x 60 mm, długość zgrzewu pionowego: 300 mm, długość zgrzewu poziomego: 300 mm, wymiary całkowite: 1250 mm x 2600 mm x 2000 mm.
Zapytaj o to urządzenie
