Ostrzałka CFS KSM 80
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Inne maszyny |
| Rodzaj | Inne maszyny masarskie |
| Wysokość | 500 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Długość | 500 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | dostępne na magazynie |
Opis
Do okrągłych noży
Zapytaj o to urządzenie
