Odbłaniarka Nock V 560 N
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Skórowaczki / Odbłaniarki |
| Wysokość | 960 mm |
| Szerokość | 820 mm |
| Długość | 700 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 1,1 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Szerokość noża | 520 mm |
Opis
Odbłaniarka Nock V 560 N służy do usuwania błony z wieprzowiny, wołowiny, cielęciny, jagnięciny, indyka, dziczyzny, drobiu.
Dynamiczny ( przciwbieżny ) wałek czyszczący ze stali nierdzewnej oraz system oczyszczania sprężonym powietrzem NOCK Air Jet zapewniają stałą czystość wałka transportowego podczas obróbki.
Gwarantuje to niezawodne chwytanie, szybką i łatwą obsługę oraz doskonałą higienę pracy.
Specyfikacja:
Producent: Nock
Model: V 560 N
Typ: Odbłaniarka
Wymiary: 960 x 820 x 700 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Moc: 1,1 kW
Szerokość noża: 520 mm
Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
