Nastrzykiwarka Schroder N184
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Nastrzykiwarki / Nacinarki |
| Wysokość | 2250 mm |
| Szerokość | 1130 mm |
| Długość | 2120 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 13.5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Ilość igieł | 184 szt. |
| Ilość głowic | Jednogłowicowa |
| Średnica igieł | 4 mm |
| Szerokość taśmy roboczej | 400 mm |
| Regulacja posuwu taśmy | Tak |
| Typ taśmy | wykonana ze stali kwasoodpornej |
Opis
Nastrzykiwarka Schroder N184 przeznaczona jest do nastrzykwania solanką mięsa, z kością lub bez kości . Urządzenie poprzez precyzyjne wstrzyknięcie solanki powoduje zwiększenie wydajności produktu . Maszyna wyposażona jest w 184 igieł o średnicy 4 mm . Nastrzykiwarka jest bardzo wydajna i pracuje z mocą 13,5 kW . Maszyna wykonana została ze stali nierdzewnej i elementów kwasoodpornych .
Specyfikacja :
Producent : Schroder
Model : N184
Typ : Nastrzykiwarka
Wymiary : 2250 x 1130 x 2120 ( mm )
Zasilanie : 400V 50Hz 3N
Moc : 13,5 kW
Ilość igieł : 184
Średnica igieł : 4 mm
Szerokość taśmy : 400 mm
Materiał : Stal nierdzewna, kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
