Nastrzykiwarka GAROS GTI 128/128
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Nastrzykiwarki / Nacinarki |
| Wysokość | 2400 mm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Długość | 2100 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 7,2 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Ilość igieł | 256 szt. |
| Ilość głowic | Dwugłowicowa |
| Szerokość taśmy roboczej | 550 mm |
| Regulacja posuwu taśmy | Tak |
| Regulacja ciśnienia nastrzyku | Tak |
| Typ taśmy | wykonana ze stali kwasoodpornej |
Zapytaj o to urządzenie
