Nadziewarka próżniowa Vemag HP17C
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Nadziewarki / Dzielarki do parówek |
| Wysokość | 1800 mm |
| Szerokość | 2000 mm |
| Długość | 1500 mm |
| Wydajność | 6000 kg/h |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 17 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | dostępne na magazynie |
| Załadunek | Załadunek zintegrowany z maszyną |
| Sposób podawania produktu | Ślimaki |
| Typ nadziewarki | Nadziewarka próżniowa |
Zapytaj o to urządzenie
