Nadziewarka próżniowa Schrofner KVF 55
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Nadziewarki / Dzielarki do parówek |
| Wysokość | 1720 mm |
| Szerokość | 750 mm |
| Długość | 900 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 3 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Pojemność leja zasypowego | 85 l |
| Okręcarka do parówek | Jest w komplecie z maszyną |
| Sposób podawania produktu | Rotor łopatkowy |
| Typ nadziewarki | Nadziewarka próżniowa |
Opis
Schrofner KVF 55 to nadziewarka próżniowa o pojemności 85 litrów. Urządzenie, dzięki odpowiedniej konfiguracji technicznej osiąga produktywność w wysokości 3000 kg/h.
W nastrzykiwarce Schrofner KVF 55 zainstalowano jednostkę napędową o łącznej mocy 3 kW, co nadaje jej wysoki pułap produktywności. Producent wyposażył urządzenie w okręcarkę do parówek, która jest w komplecie z maszyną. Urządzenie jest sterowane za pomocą mikroprocesora z dotykowym panelem kontrolnym, gdzie programujemy i monitorujemy cały proces.
Specyfikacja:
Producent : Schrofner
Model : KVF 55
Typ : Nadziewarka próżniowa
Wymiary : 1720 x 750 x 900 ( mm )
Zasilanie : 400V 50Hz 3N
Moc : 3 kW
Pojemność : 85 l
Wydajność : 3000 kg/h
Okręcarka do parówek : W komplecie
Sposób podawania farszu : Rotor łopatkowy
Materiał : Stal nierdzewna, kwasoodporna
