Nadziewarka próżniowa Handtmann Vf 100B
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Nadziewarki / Dzielarki do parówek |
| Wysokość | 2050 mm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Długość | 1300 mm |
| Waga | 1050 kg |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 5,5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Pojemność leja zasypowego | 240 l |
| Załadunek | Załadunek zintegrowany z maszyną |
| Sposób podawania produktu | Rotor łopatkowy |
| Typ nadziewarki | Nadziewarka próżniowa |
Zapytaj o to urządzenie
