Myjka do serów JNJ automation
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Myjki |
| Wysokość | 1950 mm |
| Szerokość | 1200 mm |
| Długość | 3500 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wymiary okna | 450x260 mm |
Zapytaj o to urządzenie
