Młynek koloidalny Mlynkol M100
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Kutry masarskie |
| Wysokość | 1140 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Długość | 560 mm |
| Wydajność | 100 kg/h |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 5.5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | dostępne na magazynie |
| Typ kutra | Kuter przelotowy |
| Prędkość wału nożowego | 2920 obr./min |
Zapytaj o to urządzenie
