Mikser ramienny Alexanderwerk
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 1500 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Długość | 600 mm |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
- Ramie o długości 800 mm
Zapytaj o to urządzenie
