Mikrokuter Stephan UM 40
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Kutry masarskie |
| Wysokość | 1000 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Długość | 750 mm |
| Pojemność | 40 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 5,5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Zapytaj o to urządzenie
