Mikrokuter Robot Coupe R 30
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Kutry masarskie |
| Wysokość | 1240 mm |
| Szerokość | 590 mm |
| Długość | 730 mm |
| Pojemność | 30 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 4,4 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Zapytaj o to urządzenie
