Mieszalnik z chłodzeniem Myac Typ 200
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 1000 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Długość | 800 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 2 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Urządzenie doskonale sprawdzi się do wszelkiego rodzaju cieczy które potrzebują mieszania i chłodzenia jednocześnie.
Mobilna głowica chłodząco-mieszająca o wymiarach 220x1000 mm
Zapytaj o to urządzenie
