Mieszalnik solanki Dorit 1000
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Nastrzykiwarki / Nacinarki |
| Wysokość | 1700 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Długość | 1550 mm |
| Pojemność | 1000 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Zapytaj o to urządzenie
