Mieszałka Velati M5 / 2R
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 2100 mm |
| Szerokość | 1200 mm |
| Długość | 3600 mm |
| Pojemność | 1100 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 11 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ mieszadeł | Mieszadła łopatkowe |
| Załadunek | Załadunek słupowy, wolnostojący |
| Typ mieszałki | Mieszałka otwarta |
| Ilość wałów | Dwuwałowa |
Opis
W zestawie ze słupem załadunkowym
Załączniki
Zapytaj o to urządzenie
