Mieszałka Thuringer VM 500
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 1850 mm |
| Szerokość | 950 mm |
| Długość | 2650 mm |
| Pojemność | 500 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 12,5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ mieszadeł | Mieszadła spiralne |
| Wyrzut produktu | Klapy pneumatyczne dolne, wyrzut produktu od spodu |
| Załadunek | Brak załadunku, możliwość dokupienia załadunku słupowego do maszyny |
| Typ mieszałki | Mieszałka otwarta |
Zapytaj o to urządzenie
