Mieszałka Thirode 450 Z
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 2100 mm |
| Szerokość | 1300 mm |
| Długość | 3000 mm |
| Pojemność | 450 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 5,5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ mieszadeł | Mieszadła typu Z |
| Wyrzut produktu | Wyrzut poprzez hydrauliczny przechył dzieży mieszałki |
| Załadunek | Załadunek zintegrowany z maszyną |
| Typ mieszałki | Mieszałka otwarta |
| Ilość wałów | Dwuwałowa |
Zapytaj o to urządzenie
