Mieszałka Suhner MIX 150
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 1250 mm |
| Szerokość | 750 mm |
| Długość | 1100 mm |
| Pojemność | 150 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 2 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ mieszadeł | Mieszadła łopatkowe |
| Ilość wałów | Jednowałowa |
Opis
Mieszałka Suhner MIX 150 służy do mieszania nie tylko mięsa, ale również innych produktów takich jak warzywa, owoce, ciasta. Jest to urządzenie o pojemności 150 litrów , zasilane elektrycznie o mocy całkowitej 2 kW . Konstrukcja została wykonana ze stali nierdzewnej gwarantując wysoki poziom higieny i jakość wykonania.
Specyfikacja :
Producent : Suhner
Model : MIX 150
Typ : Mieszałka
Wymiary : 1250 x 750 x 1100 ( mm )
Zasilanie : 400V 50Hz 3N
Moc : 2 kW
Pojemność : 150 l
Typ mieszadeł : Mieszadła łopatkowe
Ilość wałów : Jednowałowa
Materiał : Stal nierdzewna, kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
