Mieszałka Spomasz 200
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 1200 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Długość | 1450 mm |
| Pojemność | 200 l |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Moc całkowita | 3 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Wsad | 140 kg |
| Typ mieszadeł | Mieszadła łopatkowe |
| Wyrzut produktu | Wyrzut poprzez ręczny przechył dzieży mieszałki |
| System ważenia produktu | Nie |
| Typ mieszałki | Mieszałka otwarta |
| Ilość wałów | Jednowałowa |
Opis
Mieszałka Spomasz 200 to typ mieszałki otwartej. Pojemność urządzenia to 200 litrów - przy czym wsad uniesie 140 kg produktu. Mieszałkę Spomasz napędza silnik o mocy 3kW, co pozwala osiągnąć dużą produktywność. SPOMASZ znajdzie zastosowanie w małych i średnich zakładach przemysłowych. Maszyna wykonana została ze stali nierdzewnej i elementów kwasoodpornych.
Specyfikacja:
Producent: SPOMASZ
Model: 200
Typ: Mieszałka otwarta / łopatkowa
Wymiary: 1200 x 600 x 1450 ( mm )
Moc: 3 kW
Pojemność: 200 l
Wsad: 140 kg
Tym mieszadła: Łopatkowe
Wyrzut produktu: Ręczny, przez przechył dzieży
Ilość wałów: 1
Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
