Mieszałka spiralna Palmia DB-700
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 2050 mm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Długość | 1200 mm |
| Pojemność | 700 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Typ mieszadeł | Mieszadła spiralne |
| Wyrzut produktu | Klapy pneumatyczne, czołowe |
| Załadunek | Brak załadunku, możliwość dokupienia załadunku słupowego do maszyny |
| Typ mieszałki | Mieszałka otwarta |
| Ilość wałów | Dwuwałowa |
Zapytaj o to urządzenie
