Mieszałka Risco 400
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 1410 mm |
| Szerokość | 1750 mm |
| Długość | 900 mm |
| Pojemność | 400 l |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Moc całkowita | 4 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Typ mieszadeł | Mieszadła łopatkowe |
| Załadunek | Brak załadunku, możliwość dokupienia załadunku słupowego do maszyny |
| Typ mieszałki | Mieszałka otwarta |
Opis
RISCO 400 to typ mieszałki otwartej o pojemności 400 l. Urządzenie pracuje z mocą 4kW, co pozwala na wysoką wydajność produkcyjną. RISCO zastosowało łopatkową konstrukcję mieszadeł. Maszyna jest wykonana ze stali nierdzewnej gwarantując wysoki poziom higieny i jakość wykonania.
Do mieszałki jest możliwość dokupienia załadunku słupowego
Specyfikacja:
Producent: RISCO
Model: 400
Typ: Mieszałka otwarta
Wymiary: 1410 x 1750 x 900 ( mm )
Pojemność: 400 l
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Moc: 4kW
Typ mieszadła: Łopatkowe
Załadunek: Brak, możliwość dokupienia
Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
