Mieszałka próżniowa Universalmischer Stephan VM1500
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 3100 mm |
| Szerokość | 2150 mm |
| Długość | 4000 mm |
| Pojemność | 1500 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 10,5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Załadunek | Brak załadunku, możliwość dokupienia załadunku słupowego do maszyny |
| Typ mieszałki | Mieszałka próżniowa |
| Ilość wałów | Jednowałowa |
Opis
Typ: VM 1500, pojemność: 1500 litrów, zbiornik płaszczowy z mieszadłem, możliwość chłodzenia/grzania, moc mieszadła: 7,5 kW, pompa próżniowa Rietschle, wydajność: 21m3/h, moc 1,5 kW, pompa hydrauliczna Schema Hydraulik, moc: 1,5 kW, nowy dotykowy panel sterowania Mixer Indu IMAX 500.
Możliwość podłączenia do kutra przelotowego.
Zapytaj o to urządzenie
