Mieszałka łopatkowa Risco RS 2200
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 2150 mm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Długość | 3100 mm |
| Pojemność | 2200 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 18,5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ mieszadeł | Mieszadła łopatkowe |
| Wyrzut produktu | Klapy pneumatyczne, czołowe |
| Załadunek | Brak załadunku, możliwość dokupienia załadunku słupowego do maszyny |
| Typ mieszałki | Mieszałka otwarta |
| Ilość wałów | Dwuwałowa |
Opis
Dostępne 2 sszt.
Zapytaj o to urządzenie
