Mieszałka Laska 800
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 2200 mm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Długość | 2600 mm |
| Pojemność | 800 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 18 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Typ mieszadeł | Mieszadła łopatkowe |
| Załadunek | Załadunek słupowy, wolnostojący |
| Typ mieszałki | Mieszałka otwarta |
| Ilość wałów | Dwuwałowa |
Opis
Mieszałki firmy LASKA zapewniają szybkie i intensywne mieszanie produktu.
Prezentowane urządzenie ma wiele zastosowań i jest ono idealnie przystosowane do mieszania
produktów różnych konsystencji. Mieszałka posiada dwa mieszadła łopatkowe, kótre zapewniają jednorodną i najwyższą jakość produktu. Sterowane odbywa za pomocą panelu kontrolnego, gdzie możemy monitorować i dopasować urządzenie do naszych wymagań.
Specyfikacja:
Marka: LASKA
Model: 800
Typ: Mieszałka łopatkowa
Wymiary: 2200 x 1500 x 2600 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Moc: 18 kW
Ilość mieszadeł: 2
Rodzaj mieszadła: Łopatkowe
Wymiary dzieży: 700 x 850 x 1500 ( mm )
Pojemność: 800 l
Materiał: Stal nierdzewna
Zapytaj o to urządzenie
