Mieszałka Debotec A-150
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 1300 mm |
| Szerokość | 700 mm |
| Długość | 1000 mm |
| Pojemność | 150 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 1,5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wyrzut produktu | Wyrzut poprzez ręczny przechył dzieży mieszałki |
| Typ mieszałki | Mieszałka otwarta |
Zapytaj o to urządzenie
