Mieszałka BoldtSystems BFM 1000
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Mieszałki |
| Wysokość | 1600 mm |
| Szerokość | 1300 mm |
| Długość | 2300 mm |
| Pojemność | 700 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ mieszadeł | Mieszadła spiralno-łopatkowe |
| Typ mieszałki | Mieszałka otwarta |
| Ilość wałów | Dwuwałowa |
Zapytaj o to urządzenie
