Maszyna do rozdrabniania zbrylonych produktów suchych NN
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Inne maszyny |
| Rodzaj | Inne maszyny masarskie |
| Wysokość | 1560 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Długość | 1800 mm |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Zapytaj o to urządzenie
