Maszyna do patroszenia Stork PNT-20L
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Ubojnie i wyposażenie |
| Rodzaj | Maszyny do uboju i obróbki drobiu |
| Wysokość | 2900 mm |
| Szerokość | 2100 mm |
| Długość | 1500 mm |
| Wydajność | 6000 szt. kg/h |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Wyciąga flaki
Obrabia tuszkę
Zapytaj o to urządzenie
