Masownico - mieszałka Ruhle MKR 150
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Masownice próżniowe |
| Wysokość | 1650 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Długość | 1250 mm |
| Pojemność | 150 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 3 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Zawór napowietrzający beczkę | Tak, elektrozawór |
| Regulacja obrotów masownicy | Płynna regulacja obrotów beczki |
| Masownica z płaszczem chłodzącym | Tak, agregat chłodniczy wbudowany w konstrukcję maszyny |
| Załadunek | Brak załadunku, możliwość dokupienia załadunku hydraulicznego do maszyny |
Zapytaj o to urządzenie
