Masownica próżniowa z chłodzeniem Iglu 1500 MC
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Masownice próżniowe |
| Wysokość | 2350 mm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Pojemność | 1500 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 6,6 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Zawór napowietrzający beczkę | Tak, elektrozawór |
| Regulacja obrotów masownicy | Płynna regulacja obrotów beczki |
| Masownica z płaszczem chłodzącym | Tak, agregat chłodniczy wbudowany w konstrukcję maszyny |
Zapytaj o to urządzenie
