Masownica próżniowa z chłodzeniem GAROS GVT1600K
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Masownice próżniowe |
| Wysokość | 1800 mm |
| Szerokość | 1300 mm |
| Długość | 2700 mm |
| Waga | 780 kg |
| Pojemność | 1600 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Załadunek | Brak załadunku, możliwość dokupienia załadunku hydraulicznego do maszyny |
Zapytaj o to urządzenie
