Masownica próżniowa Pekmont 280
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Masownice próżniowe |
| Wysokość | 1450 mm |
| Szerokość | 1200 mm |
| Długość | 1300 mm |
| Pojemność | 280 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Zapytaj o to urządzenie
