Masownica próżniowa Nowicki MA-500 PS
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Masownice próżniowe |
| Wysokość | 1550 mm |
| Szerokość | 1150 mm |
| Długość | 2000 mm |
| Waga | 450 kg |
| Pojemność | 500 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 2,5 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Regulacja obrotów masownicy | Płynna regulacja obrotów beczki |
| Wsad | 250 kg |
Opis
Masownica próżniowa MA-500 PS przeznaczona jest do uplastyczniania, masowania i marynowania w próżni szerokiego spektrum surowców: mięśni i elementów mięsa czerwonego, mięs drobnych, tuszek i elementów drobiowych, ryb i owoców morza. Zapewnia uzyskanie stałej wysokiej jakości produkowanych wyrobów wędliniarskich.
Specyfikacja:
Producent: Nowicki
Model: MA-500 PS
Typ: Masownica próżniowa
Wymiary: 1550 x 1150 x 2000 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Moc: 2,5 kW
Pojemność: 500 l
Wsad: 250 kg
Waga: 450 kg
Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
