Masownica próżniowa Inject Star Meat Master MMES-2200-C
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Masownice próżniowe |
| Wysokość | 1950 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 3,8 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Regulacja obrotów masownicy | Płynna regulacja obrotów beczki |
| Załadunek | Brak załadunku, możliwość dokupienia załadunku hydraulicznego do maszyny |
Zapytaj o to urządzenie
